• DYŻUR WAKACYJNY

• Informujemy, że

DYŻUR WAKACYJNY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE TRWAŁ OD 01.07-31.07.2024r.

W miesiącu sierpniu 2024 roku przedszkole jest nieczynne - dyżur pełni:

1. Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach

2. Przedszkole w Przybysławicach

Dzieci chętne ze skorzystania z zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych w tym okresie, ze względów organizacyjnych, prosimy wpisywać na listę w sekretariacie przedszkola w dniach:

od 6 maja 2024 do 15 maja 2024

W GODZINACH PRACY SEKRETARIATU

Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny:

Karta_zgloszenia_na_dyzur_wakacyjny-LIPIEC_2024.docx

• DO KARTY NALEŻY DOŁĄCZYĆ PISEMNE OŚWIADCZENIA RODZICÓW ( OPIEKUNÓW PRAWNYCH) O NIE KORZYSTANIU Z URLOPU MACIERZYŃSKIEGO, RODZICIELSKIEGO, WYCHOWAWCZEGO I WYPOCZYNKOWEGO W OKRESIE DYŻURU WAKACYJNEGO
          • UMOWY NA KORZYSTANIE Z USŁUG SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA W ZIELONKACH W CZASIE DYŻURU WAKACYJNEGO NALEŻY PODPISAĆ W TERMINIE OD 20 MAJA DO 31 MAJA 2024.